Home Profil

Profil


Ingress


Erstellt
Mosaike 0
Missionen gesamt 0 / 150
Gelöschte Missionen 0

Aktivität
Kommentare 5
Favoriten 1
ToDo Liste 0
Absolvierte Mosaike 8

Eingereichte Mosaike 0
Bytový dům s průhledem
   18-04-2019 1:48
Pěkná procházka z Centrálního parku Pankrác na Budějovickou a přes Pankrác, Pražského povstání až ke Kongresovému centru. Zvlášť teď večer je odtud pěkný výhled na Prahu.

Thx autorovi.

Bohemista

Národní muzeum
   14-04-2019 23:39
Pěkná procházka v centru, spojená s historií této významné památky. Odpovědi na otázky jsou zde v komentáři od Yankee 15.

Pěkná mozaika, dostupná aktuálně 24/7.

Thx autorovi.

Bohemista

Rudolfinum
   14-04-2019 23:30
Krásná rychlá mozaika, ideální na lov unikátů na Starám Městě v Praze. Šel jsem ji v noci, volným tempem. Je třeba si jen dát pozor na zbrklost, aby člověk nehacknul předčasně nějaký portál, který má zabrat nebo uprgadovat. Pak je třeba mít v zásobě heatsinky a volný slot na portálu. Pozor na to zejména u Španělské synagogy, jak je socha Franze Kafky sedícího na bezhlavé postavě.

Spodní řádek jsem si splnil během pražské FS, vyjma hacku posledního portálu. Jelikož se ten den běžel Pražský půlmaraton, tak se bylo třeba k Rudolfinu vrátit až poté, co byli běžci (a zázemí pro ně) pryč.

Jinak pěkná a snadná mozaika.

Thx autorovi.

Bohemista

Svatý Václav
   14-04-2019 23:00
Krásná mozaika, pěkná procházka Prahou s výšlapem k Pražskému hradu a přes Petřín dolů kolem Národního divadla.

Pozor akorát na několik drobností:

1) Mise 6 a 7 v Celetné ulici obsahují oboje požadavek na hack portálu Marione theatre. Je třeba heatsink a volny slot na něj, aby se mohlo plynule pokračovat.

2) Mise 9 končí na stejném portálu, jako začíná 10. část mozaiky. Opět nutný heatsink pro plynulé pokračování.

3) Valdštejnská zahrada je otevřena jen přes den a jen ve vymezených hodinách. Já tuhle část dělal před půlnocí a lze dosáhnout na všechny portály i waypoint, jen člověk chodí okolo jak pešek, rozebíhá se proti zdi a párkrát se vrací.

4) Část 26 vyžaduje být na nádvoří Strahovského kláštera. Je tam hack a waypoint. Klášter je otevřen pouze přes den. Večer máte - jako já - smůlu a je třeba se vrátit přes den, jinak se na range nedostanete. Tuto by možná bylo dobré doplnit do popisu mozaiky.

Jinak pěkná mozaika. Thx autorovi.

Bohemista

New Year 2018 Prague
   08-03-2018 1:40
Pěkná procházka z Příkopů přes vršek Václavského náměstí až na Staroměstské náměstí. Mise krásně navazují. Splněna den před Štědrým dnem během vánočních nákupů :-D

Thx autorovi.

Bohemista