Home Profil

Profil


Krzym03


Erstellt
Mosaike 1
Missionen gesamt 31 / 150
Gelöschte Missionen 0

Aktivität
Kommentare 7
Favoriten 0
ToDo Liste 0
Absolvierte Mosaike 7

Eingereichte Mosaike 0


# Name Portale Aktion
1 Bolesławiec 10 Der Reihe nach Wycieczka po centrum
İZMİR
   03-05-2019 18:28
Prosta, szybka trasa

İzmir Saat Kulesi
   03-05-2019 18:26
Kolejność portali jest zupełnie bez sensu.

İzmir Asansör
   03-05-2019 18:20
Ok

Bayterek
   04-07-2018 13:42
Niezwykle irytujący! Misje w dowolnej kolejności więc trzeba ciągle kontrolować mapę żeby nie nadrabiać drogi. Pośrednie portale w misjach często znajdują się w abstrakcyjnych miejscach (np. po drugiej stronie 6 pasmowej drogi, a w pobliżu nie ma przejścia dla pieszych). Często kręcisz się tam i z powrotem.

Długi, ale to jest wiadome na początku więc nie może być traktowane jako wada. Dość zróżnicowany - pokazuje różne zakątki miasta.

W misji 34 portal znajduje się 50 m za szlabanem obiektu chronionego przez policję. Nie pozwalają podejść tych 10 m, ale na szczęście można złapać również z za ogrodzenia.

PS
W mieście ciągle coś budują więc często można natknąć się na jakąś ekipę, która ogrodziła teren i prowadzi prace.

Ratusz
   25-06-2018 11:44
Realny czas spacerem ok 3 godzin. Trasa wychodzi poza centrum, ale dzięki temu istnieje możliwość zobaczenia zakładów produkujących ceramikę bolesławiecką oraz ich sklepów firmowych. Zahacza również o większość restauracji i punktów gastronomicznych, gdzie można zrobić przerwę na obiad :)

Berliner Fernsehturm
   11-06-2018 10:48
Bardzo dobrze, logicznie ułożony (tylko kilka miejsc gdzie trzeba się było cofać/kręcić). Raczej na pieszo - chodniki są fatalne (kostka, płyty), a ścieżek rowerowych na trasie jest stosunkowo niewiele.

Berlin ma świetną komunikację miejską więc można przerwać praktycznie w dowolnym momencie i kontynuować w kolejnym dniu rozkładając sobie trasę stosownie do sił.

Cirilla
   11-06-2018 10:26
Zalety: Bardzo ładny obrazek, pomoc autorów misji (dostaliśmy gotowe odpowiedzi).

Wady: 3 misje (57, 58 i 59) na terenie zamkniętym i trzeba się dogadywać z ochroniarzami. Jedno miejsce bardzo niebezpieczne (misja 42 pomiędzy pierwszym i drugim portalem) - najkrótsza trasa prowadzi przez opuszczone zabudowania i można nadziać się na stado dużych, swobodnie biegających, agresywnych psów (pilnują terenu, ale od tej strony nie ma żadnych ostrzeżeń) - proponuję obejść łukiem i wejść na teren od strony głównej ulicy. Odpowiedzi na pytania w języku lokalnym więc trzeba kopiować tekst (czasem odpowiedź jest liczbą, czasem tekstem, czasem liczbami oddzielonymi spacjami). WSZYSTKIE portale to "przejmij lub rozbuduj" - trzeba mieć ogromne ilości XMP/Ada/Jarvis, a co gorsza traci się bardzo dużo czasu na walkę, w tym na podchodzenie blisko do portalu (np. konieczność przechodzenia przez ulicę/światła mimo, że portal jest w zasięgu). Trasa w dużym stopniu biegnie po osiedlach, podwórkach, garażach, opuszczonych zabudowaniach i krzakach (miejsca mało przyjemne z wyglądu, ale chyba bezpieczne - ludzie reagowali na nas pozytywnie lub obojętnie, nie spotkaliśmy się z żadnym negatywnym nastawieniem).