Home Profil

Profil


OlegPalyvoda


Erstellt
Mosaike 8
Missionen gesamt 141 / 150
Gelöschte Missionen 0

Aktivität
Kommentare 6
Favoriten 8
ToDo Liste 1
Absolvierte Mosaike 138

Eingereichte Mosaike 11


# Name Portale Aktion
1 21 / 24 Our favorite superheroes 6 Der Reihe nach Collect all 24 missions and get a wonderful picture for memory. On the way you can enjoy the most beautiful places in Kharkov.
2 Black raven 6 Der Reihe nach Visit all point and get beautiful Black raven for your memory. On the way you can enjoy the most beautiful places in Vyshgorod.
3 South Park characters - 2 7 Der Reihe nach Mr. Hankey the "Christmas Poo", is a talking piece of feces. He emerges from the toilet bowl on Christmas Eve and brings presents to good boys and girls whose diets have been high in fiber.
4 South Park characters - 3 8 Der Reihe nach Herbert Garrison is a fictional character in the American animated television series South Park. For the first eight seasons of the series, the character was known as Mr. Garrison.
Kyiv River Station
   11-07-2019 8:36
2:20 в прогулочному темпі. Маршрут - згодиться. Чогось такого дурного не було. Пасфрази - нарешті хоч кілька цікавих, а не номер місії. Єдине що, беріть навушники і гарну музику, бо перша частина банеру попри трасу і машини шумлять. Лайтовий банерок. Беріть плавки і скупнетесь на Трухановому після фінішу :)

Beast Priymachenko
   21-06-2019 8:50
Маршрут на 2 години легкої прогулянки з кепчуром. Майже все по парку і ВДНГ. Не хакайте портали, які не по місії, бо потім вони будуть по місії, в мене разок рука дрогнула і прийшлось хітсінк витратити :) Також майте на увазі, що інколи ВДНГ закривають для проведення якихось фестивалів чи концертів, на кшталт Атласу, тому дивіться наперед щоб шлях був вільний. Гарно вам погуляти!

Квітучi Бровари
   13-06-2019 9:58
Гарний банер з логічним маршрутом. Пройшов рівно за 4год., але я ще кружляв і поруч уніки брав. Чи доступний цілодобово не впевнений - в одній з останніх місій портал на території чи то ресторану, чи фабрики. Хз чи її не закривають на ніч.

Vyshyvanka
   23-05-2019 11:40
Не складний маршрут мальовничими дворами Воскресенки :) Пасфрази цікаві, відповіді є в описі порталу.

Мамай
   04-09-2018 14:55
Перший портал в 22 місії в закритому житловому комплексі - довелось лізти через паркан. Решту - єбеня знатні, але доступно все. Резисти запасайтесь бімбами - може колись все зміниться, але коли ходив я, то майже все було зашилдовано врками та аксами. Тільки берковецьке кладовище порадувало тишиною і сірими порталами :). Дніпровський варіант лайтовий порівняно з цим.

Cirilla
   27-05-2018 12:19
На даний момент в 57 і 60 місії портали на закритій території. В 60 з охороною можна домовитись. В 57 охорона суровіша, але якщо резист, то можна попросити місцевого гравця і він проведе до порталів в робочі години. Мені пощастило і в двох місцях охорони не було на робочому місці і я зайшов вільно. Ці місії подали на виправлення. Під кінець трохи нелогічний маршрут і відповіді на пасфрази не цифрами а словами та це не критично. В цілому банер цікавий і залишив приємні враження. Багато уніккепчерів навіть в себе на районі.